مسئله مالکیت معنوی و کپی رایت یکی از بزرگترین مشکلاتی است که خالقان آثار و ایده پردازان با آن مواجه هستند، در کشور ما نیز به واسطه عدم وجود مرجع مناسب برای جلوگیری از کپی برداری آثار این مشکل همواره وجود دارد ایده هنر امن برای حل این معضل شکل گرفت و در طی مسیر ساخت این پایگاه به این نتیجه رسیدیم که امکان استفاده تجاری و توسعه بازار کار طراحان نیز در این پایگاه وجود دارد به همین دلیل بخش های دیگری نیز به این پایگاه اضافه شده و ساختار نهایی هنر امن با همین اساس تشکیل شد. تیم ما برای توسعه بیشتر این پایگاه به فعالیت خود ادامه خواهد داد، از شما درخواست میکنیم که با پیشنهادات و انتقادات خود ما را در توسعه این پایگاه یاری نمایید.

امکانات و ویژگی ها

  • بدون محدودیت

  • جا برای همه

  • حفظ حریم خصوصی

  • ارتباط با طراحان

کپی رایت چیست؟

کپی رایت نوعی حفاظت قانونی از آثار صاحب اثر می باشد. این آثار می توانند هنری، علمی، ادبی، موسیقی، مهندسی و ... باشند که این آثار در هر نوع قالب و شیوه ای عرضه می شوند. قانون کپی رایت این اجازه را به صاحب اثر می دهد که از حقوق انحصاری آثار خود که شامل تکثیر است استفاده کند. حق تکثیر و کپی رایت نوعی مالکیت اندیشه است که خالق و یا صاحب اثر نسبت به آن دارای مالکیت قضایی می باشد که در بیشتر موارد این حقوق یک دورهٔ زمانی محدود دارند.

چه زمانی کپی رایت یک اثر به پایان میرسد؟

در طول مدتی که یک اثر عرضه می شود و ارائه شده است ممکن است به روز رسانی و یا تکمیل و تصحیح شود و می تواند تاریخ های مختلفی را درج نماید که این تاریخ ها نشان دهنده اتمام زمان کپی رایت نمی باشد. تاریخ انقضای کپی رایت بر اساس قوانین بنیان گذاری شده برابر با طول حیات خالق و یا صاحب اثر است.

همکاران و حامیان

استودیو طراحی وب من
safeart-exbiz logo